Asteria Candles

Asteria svíčkaNebula střední 170g vosku

Česká prémiová svíčka Nebula vás okouzlí svou zemitou barvou i vůní a navodí příjemnou atmosféru při studenějších, mlhavých dnech. Váš domov provoní tonkou, vanilkou, mechem, ambrou, pačuli a cedrem. Svíčka Nebula září až 40 hodin. Je vsazena do odolného skla o průměru 90 mm, obsahuje 170 g parafínového vosku RAL kvality, má 1 knot a designové dřevěné víčko z masivního dřeva.

Zemitá vůně, kterou ocení ohnivá znamení
Beran, Lev, Střelec

Skladem více než 10 ks
Do 2 dnů u Vás doma

499 Kčs DPH

detail zapálené svíčky

Mlhoviny přivádí k životu nové hvězdy,

které pozorně sledují všechny vaše kroky. Svíčka Nebula v člověku probouzí nové myšlenky a dává tak vzniknout novým životním příběhům. Její vůně vás doslova nabije tolik potřebnou energií. Svíčka s nádechem ohně navrací lidem pozitivní přístup k životu, nadhled i spontánnost. Nechte se volně unášet na vlnách svíčky Nebula a zažijte nečekané.

Lidé a Nebula

Zemitá vůně, která přitahuje všechna ohnivá znamení. Beran, Lev a Střelec jsou spontánní, temperamentní, s velmi pozitivním přístupem k životu. Světlo ze svíčky Nebula pochází z drsného rodiště hvězd, jenž ale dává vzniknout krásným okamžikům. Zkuste proto na chvilku zavřít oči, uvolnit se a vnímejte teplo a vůni z oné vesmírné mlhoviny, místa, kde se rodí nové osudy.

Všechny varianty