Asteria Candles

Asteria svíčkaLuna střední 170g vosku

Česká prémiová svíčka Luna je zahalena do podzimních vůní ambry, pačule, mošusu a levandule. Je jemně krémová a navodí příjemnou atmosféru v pochmurných dnech. Svíčka Luna září až 40 hodin. Je vsazena do odolného skla o průměru 90 mm, obsahuje 170 g parafínového vosku RAL kvality, má 1 knot a designové dřevěné víčko z masivního dřeva.

Zemitá vůně, kterou ocení zemská znamení
Býk, Panna, Kozoroh

Skladem více než 10 ks
Do 2 dnů u Vás doma

499 Kčs DPH

detail zapálené svíčky

Tajuplný svit Měsíce,

již inspiroval mnohé spisovatele, malíře i hudební skladatele. Lunární záře také pozitivně ovlivňuje vše živé na naší planetě. Avšak stále je pro nás zahalena hlubokým tajemstvím. Světlo a vůně svíčky Luna vás však bude držet pevně při zemi. Právě přírodní zemité aroma dává lidem sílu, navrací potřebný pocit klidu a pevnou půdu pod nohama. Pokud se potřebujete na chvilku zastavit a odpočinout si po denním shonu, svíčka Luna vám bude oporou.

Lidé a Luna

Zemitá vůně, která přitahuje všechna zemská znamení. Býk, Panna a Kozoroh jsou spolehliví, vnímaví a velmi citlivě přistupují ke svému nebezpečí. Svit svíčky Luna vychází z vesmírného spojení Země-Měsíc a ovlivňuje všechny vaše smysly. Ponořte se do tajemného svitu Luny a načerpejte její magickou energii.

Všechny varianty