Asteria Candles

Asteria svíčkaHalley 600g vosku

Česká prémiová svíčka Halley je poslem svěžích tónů magnolie, santalu, cedru a mošusu. Její tmavě modrá barva odráží její vzdušnost a čerstvost. Svíčka Halley září až 60 hodin. Je vsazena do odolného skla o průměru 155 mm, váží 2 kilogramy (z toho 0,6 kg parafínový vosk RAL kvality), má tři knoty a designové víčko s logem Asteria.

Svěží vůně, kterou ocení vzdušná znamení ​
Blíženci, Váhy, Vodnář

Skladem více než 10 ks
Do 2 dnů u Vás doma

990 Kčs DPH

detail zapálené svíčky

Nádherná, čistá, jedinečná.

Vidět Halleyovu kometu se každému z nás naskytne mnohdy jen jedinkrát za život. O to hřejivější pocit nastane, pokud se vám ukáže v plné své kráse. Ovšem Halley na nikoho nečeká, vždy jen proletí a opět mizí v hlubinách vesmíru. Tento kouzelný okamžik však můžete prožít kdykoliv jen budete chtít. Svěží jarní vůni Halley si okamžitě zamilujete. Provoňte svůj domov vznešenou nadpozemskou vůní a propojte se, alespoň na chvilku, s kometou, která je pro náš vesmír tolik významná.

Vůně, která vás osvěží.

Se svíčkou Halley jsou silně spjata především vzdušná znamení. Blíženci, Váhy a Vodnáři jsou laskaví, přizpůsobiví, ale také silně citově založení. I proto kladou velký důraz na osobní vztahy. Svíčka Halley těmto osobním vazbám jistě napomůže. Její vůni a hřejivý svit totiž ocení nejen oni. Přivoňte si k osvěžující svíčce s jarním nádechem a nechte se volně unášet hlubinami vesmíru.

Všechny varianty