Asteria Candles

Asteria svíčkaAurora malá 50g vosku

Česká prémiová svíčka Aurora vás osvěží jemnou vůní s tóny fialky, jasmínu a konvalinky. Její lehce nazelenalá barva a příjemné čerstvé aroma vám bude imponovat. Svíčka Aurora září až 9 hodin. Je vsazena do odolného skla o průměru 65 mm, obsahuje 50 g parafínového vosku RAL a má 1 knot.

Svěží vůně, kterou ocení vodní znamení
Rak, Štír, Ryby

Skladem více než 10 ks
Do 2 dnů u Vás doma

219 Kčs DPH

detail zapálené svíčky

Krása polární záře je nekonečná

Jedinečný okamžik, za kterým stojí za to se vypravit. Kousek své záře si ovšem můžete přinést i k sobě domů. Svíčka Aurora v sobě skloubí svěžest polární krajiny a denního úsvitu. Přivoňte si k této jedinečné kombinaci čistých vůní a probuďte svou mysl. Nádhernou podívanou na svit polární záře tak můžete prožít i doma v obýváku. Stačí zavřít oči, přivonět a nechat se unášet na vlnách Aurory.

Vůně, která vás osvěží.

Osvěžující vůně, která pozitivně působí nejen na vodní znamení. Raci, Štíři a Ryby jsou stejně jako polární záře jen těžko předvídatelní. Přesto jsou značně citově založení, kladou velký důraz na osobní vazby a instinktivně pomáhají druhým. Životem je však vede jejich vlastní srdce. Svíčka Aurora je také velmi osobitá a dokonale pracuje s naším podvědomím. Tím si dokáže získat každého. Jak je známo, tichá voda, břehy mele.

Všechny varianty